fbpx
Поиск
Поиск
Close this search box.

Global mushroom news and trainings worldwide

Who we are and what we do

Global mushroom news and trainings

Бо криза: Клара Колодьейська розповідає як зараз в Турції грибами замінюють м’ясо

ПАРТНЕРЫ UMDIS

This post is also available in: Английский Русский

Як повідомляють джерела УМДІС в Турції, останній рік споживання грибів в цій країні має тенденцію до збільшення. Гриби стають більш популярними – в основному в ресторанному бізнесі. Причина цього однак не найкраща для турецької економіки. Курс турецької ліри зараз надзвичайно низький, висока інфляція, все більше турків змушені заощаджувати.

На ресторани, кафе і бари припадає значний відсоток споживання в Турції. Зазвичай їжа там не дорога – і багато родин досить часто відвідують ресторани замість готувати їжу вдому.Як повідомляє УМДІС Клара Колодьейська, жителька Турції європейського походження, — останні кілька місяців в ресторанах країни до різних страв почали активно додавати гриби. Це набуло ознак тенденції. Справа не про страви з грибами де гриби вказані у меню – а про страви які традиційно включали тільки м’ясо, а зараз в них почали замість частини м’яса додавати гриби. Це другі страви, також бургери які тепер містять меншу котлету чи менше рубленого м’яса – але теж печериці.

М’ясо дорожчає, а доходи громадян Турції зменшуються – тому грибами намагаються замінювати м’ясо. Тоді як в США таку тенденцію Mushroom Council активно розвиває засобами маркетингу – в Турції подібно що це відбувається природнім шляхом.

Advertisement

Агентство УМДІС нагадує що відповідно до сучасних досліджень гриби мають досить рідкий смак умамі – який сприяє тому що людина чується більш ситою. Тому така заміна досить науково обгрунтована. Також гриби мають м’ясисту структуру і можуть бути подібними до м’яса з цієї причини, мають багато вітамінів і елементів які роблять страву кориснішою.

В Турції зараз упаковка 400 грамів білих печериць в супермаркеті коштує 16 лір (0.9 Евро) – тобто 40 лір за кілограм (2.23 Евро). Клара Колодьейська порівнює, що 400 грамів яловичини або баранини обійдуться зараз в 70-73 ліри (4 Евро). 400 грамів помідорів будуть коштувати 12 лір (0.6 Евро). Кілька інших продуктів які для турків конкурують з грибами при наповнені кошика закупів можна побачити на фото – і порівняти ціни (умовно можна ділити на 18 щоб перевести в Евро).

Грибів в банках зазвичай в супермаркеті не має великого вибору. 300-340 грамові банки можуть коштувати близько 33 лір (1.84 Евро).

Споживачі в Турції переважно не відрізняють гатунків грибів – називають їх просто гриб. Зазвичай йдеться про білу печерицю бо інші гриби на полицях практично відсутні.

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой
Наши социальные сети
Наши рекламодатели
Publications

Как выбрать идеальную тележку для сбора грибов? Ключевые советы и рекомендации

Когда вы управляете грибной фермой, задумывались ли вы о том, как повысить эффективность сбора урожая и улучшить комфорт ваших сотрудников?

Как заставить супермаркеты снизить свою маржу? Отчет о Форуме Sylvan в Польше

"Мы хотим быть первыми, кому Вы позвоните, если Вам понадобится помощь", - говорит Михал Бабилас, представитель Sylvan, производитель мицелия в Польше.

Scully Grower Supplies предлагает алюминиевые стеллажи, весы для сбора, аксессуары для выращивания, вентиляционные установки, биологический контроль и широкий ассортимент химикатов — с доставкой по всему миру.

Компания предлагает несколько известных успешных брендов, включая Nicolon, Belimo, Supertouch, Hydrowear, Shield, Dunlop и Tricoflex. Скалли также является агентом по продаже известного дезинфицирующего средства Omnicide M и биологического препарата Nemetodes 'Nemycel' от немецкой компании e-nema.

Огляд ринку грибів України за минулий тиждень 1-7 липня

Минулого тижня ціни на гриби в Київській області трохи знизились порівняно із попереднім тижнем. Виробники із господарств продавали білий шампіньйон по ціні 58-60 грн/кг. На оптовому ринку «Троєщина» ціна була в діапазоні 65-70 грн/кг гриба. Зниження ціни виробники пов’язують із

Грибная ферма будущего 2035. Результаты Конференции в Польше

Если Вы заинтересованы в обсуждении возможности тестирования и партнерства в новом проекте по дезинфекции - пожалуйста, напишите на mexeo@mexeo.pl.

Xtend®: Революционная упаковка экзотических грибов в Израиле

Сотрудничество между Marina Mushrooms и StePacPPC демонстрирует силу инноваций в преобразовании грибной индустрии. При поддержке передовых упаковочных решений, таких как упаковка Xtend, индустрия может поставлять потребителям более свежие и качественные грибы и быть уверенной в том, что она остается на
Поиск по публикациям