Поиск
Поиск
Close this search box.

Global mushroom news and trainings worldwide

Who we are and what we do

Global mushroom news and trainings

Ви просили курси по збору гриба. Будуть в 27 лютого — 1 березня

ПАРТНЕРЫ UMDIS

This post is also available in: Русский

Шановні грибоводи, агентство УМДІС просять допомогти зі збором, покращити техніку бригадирів, швидкість і результати. Ми організуємо для вас курси у кращих польських спеціалістів по збору – і наших друзів.

На цій грибній фермі провели більше 60 курсів, через тренерів пройшло 300 грибоводів, бригадирів, керівників департаментів збору. Тренінги тут проводять з 2008 року.Місце проведення – грибна ферма недалеко від Вольштин, Польща (1.5 години від Познані).

Дати – 27-28 ЛЮТОГО і 1 БЕРЕЗНЯ.

Advertisement

Тривалість курсів – 3 дні.

Курси призначені для бригадирів, керівників департаменту збору і майстрів збору, а також для грибоводів які хочуть самі навчитися організувати роботу на фермі так щоб збирати найбільше і найшвидше.

Курси проводимо на базі діючого виробництва. Ви дізнаєтеся все про селективний збів печериць – практику збору, яка забезпечує максимальну врожайність і якість за рахунок застосування методики яка визначає правильні послідовність та період збору. В рамках цих курсів учасники навчаться методикам проріджування печериць, збору першої, другої і третьої хвилі і зрозуміють та зможуть навчити збиральниць які гриби коли треба збирати.

В програмі курсів:   

  1. Правильна організація збору печериць.
  2. Функціональні обов’язки бригадира по збору.
  3. Планування збору яке допомагає не збирати вночі та у вихідні.
  4. Техніка збору 1-2-3 хвиль.
  5. Від чого залежить швидкість збору.
  6. Як розробити систему мотивації збирачів яка насправді буде мотивувати.
  7. Параметри якості продукції.
  8. Як зменшити відсоток некондиції.
  9. Документація департамента збору.
  10. Важливі деталі: як збирачам тримати ніж, яка має бути постава, як переставляти візки, як змінювати одяг і взуття.

Всім учасникам видаємо сертифікат.

Вартість і запис на курси по збору. 27-28 любого і 1 березня. Польща

Мінімальна група – 6 осіб, максимальна – 10 осіб. Вартість однієї особи при групі 6 осіб – 550 Евро (якщо група буде більшою – ціну ми зменшимо перед самими курсами). Якщо від вашої ферми їде 2 і більше осіб можлива знижка.

У вартість курсів включене навчання, чай і кава. Вашими додатковими видатки будуть готель (3-4 ночі, ціна ночі в готелі до 50 Евро), дорога до Вольштина і назад, а також їжа і особисті витрати.

Для реєстрації на курси потрібно зв’язатися з нами (+380935690941 Viber, WhatsApp, Telegram, +380-67-249-22-01 (телефон) або пошта inna.ustilovskaja@gmail.com). Обов’язкова передплата 150 Евро. Другу частину оплачуємо перед початком курсів.

Якщо вам цікаво взяти участь – дайте нам знати одразу – навіть якщо не впевнені що будете їхати. Нам буде зручніше планувати далі 😉

Більше інформацій:

+380935690941 (Viber, WhatsApp, Telegram) – Інна Устиловська,

+380-67-249-22-01 (телефон) – Юлія Дрозд,

inna.ustilovskaja@gmail.com (пошта) – Інна Устиловська.

Наши социальные сети

Наши рекламодатели

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Publications

Огляд ринку грибів України за минулий тиждень 6-12 травня

На ирландской грибной ферме

Консультант агентсва УМДИС сейчас консультирует ирландскую ферму Kerrigans Mushrooms в Ко-Мит. Грибное агентство UMDIS консультирует по вопросам выращивания и сбора грибов, а также организует курсы для грибных ферм в Польше, Испании, Ирландии, Болгарии, Румынии, Казахстане, Австралии - а также в других странах. Свяжитесь с нами, чтобы узнать цены: iaumdis@gmail.com.

Три причины, по которым предприниматели хотят выращивать вешенку

Почему вы хотите выращивать вешенку? Есть несколько распространенных мотивов, по которым предприниматели чаще всего задумываются про выращивание вешенки. В этой статье я рассмотрю эти причины и дам рекомендации как действовать.

Грибной сектор в Пакистане

Грибы - не очень известная еда в Пакистане. Но рост населения и проникновение международной кухни делают грибы продуктом, на который стоит обратить внимание. Наш друг из Пакистана Ирфан Хамид рассказал нам, как сейчас выглядит грибная индустрия в Пакистане.

Мы провели день на производстве Agro-Projects — и вот что мы узнали

- Придет ли Шимон из производственного отдела? - спрашивает Даниэль Даевски, генеральный директор компании Agro-Projects Group, пока мы сидим в конференц-зале все вместе. Грибное агентство UMDIS посетило компанию, которая сегодня является одним из крупнейших поставщиков проектов "под ключ" для грибных шампиньонных ферм, ферм по вешенке и экзотическим грибам, и компостных заводов по всему миру - Agro-Projects.

59 фото Дней китайского грибоводства от SuperChamp, добавки

SuperChamp предлагает большой ассортимент добавок для грибов, чтобы получить лучший урожай, белые и сильные грибы. Задайте вопрос Rowi по почте rowi@superchamp.nl и телефону +31 646 747 780.

Поиск по публикациям

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Подписаться на электронную рассылку UMDIS

Подписаться на Youtube канал UMDIS. Мы публикуем здесь интересную информацию о выращивании грибов, интервью с компаниями, проводим прямые трансляции и многое другое.

UMDIS Facebook page. Получайте наши новости прямо в свою ленту Facebook.