Поиск
Поиск
Close this search box.

Global mushroom news and trainings worldwide

Who we are and what we do

Global mushroom news and trainings

УМДІС відвідав польську галузеву виставку Pieczarkalia. Звіт із заходу

ПАРТНЕРЫ UMDIS

This post is also available in: Русский

Золота Pieczarkalia 2022 – перший захід з 2019 року в грибній галузі Польщі. Грибний бізнес в цій країні активно росте – зараз галузь має два найбільші челенджі: вартість енергоресурсів та дефіцит робочої сили. Про це на конференції говорили зі сцени, при каві та навіть на банкеті.Зазвичай Pieczarkalia – польська грибна галузева конференція – проходить восени. Конференція цього року відбувалася 2 червня в Pałac i Folwark Łochów, Польша. Була поєднана з Днем Народження компанії Wokas, яка багато років опікується організацією заходу. Протягом дня проходила потужна конференція з доповідями на актуальну тематику, ввечері відбувся грандіозний банкет на честь 30-літя компанії Wokas – це найбільший постачальник покрівельної суміші в Польші.

  • Наша мета – робити сильнішою марку Wokas і залучти ті ферми, які ще не стали нашими клієнтами. Для цього організовуємо Pieczarkalia, — розповідає Miroslaw Piekarski, керівник відділу покрівельної суміші.

На відміну від Голландії, України, чи Китаю – в Польщі організацією головної галузевої події займається одна компанія-постачальник в рамках своєї маркетингової стратегії. Вона залучає партнерів, на приклад, ця конференція пройшла з допомогою іншої компанії — постачальника міцелію Amycel.

— Це була велика радість для нас внести свій вклад в організацію конференції в Лохово. Як завжди – з’їхалося багато-багато грибоводів і постачальників компосту. Всі були дуже задоволені, — ділиться John Clay Директор з продажів в Європі компанії Amycel.

Advertisement

Також на конференцію і банкет приїхали інші постачальники — з Польщі, Голландії, Великобританії.

— Це перш за все 30-річчя компанії Wokas, свято для її клієнтів та партнерів – не велика відкрита виставка. То є різниця між Pieczarkalia та Київською конференцією минулого року. Однак обидва заходи просто фантастичні», — говорить Gerard Peters, менеджер з продажів компанії Christiaens який брав участь в обох заходах.

Конференція включала 9 виступів на дуже актуальні теми.

  • В частині конференційній багато говорили про ситуацію в грибній галузі і сучасні тренди її розвитку. Світ змінюється – і галузь повинна за тим встигати, — коментує Daniel Dajewski, Президент компанії Agro-Projects.

Загальну доповідь про грибну індустрію зробив Krystian Szudyga, Президент Польської Асоціації Грибної Галузі. З неї дізналися що Польща продовжує утримувати лідерську позицію на свіжому ринку печериці в Європі.

Від консультанта Nikodem Sakson учасники дізналися як розвивалася грибна галузь Польщі протягом десятиліть.

Steve Lodder з Amycel говорив про штами і презентував новий штам білої печериці – Екскалібур.

Witold Platek з Centrum Elektroniki Stosowanej CES порівнював можливості когенерації тепла, холоду, пари та електричної енергії з використанням зрідженого LNG і дійшов до висновку що використання когенерації може скоротити витрати грибної ферми на енергоресурси на 5-20% в залежності від ряду факторів.

Alan Doake з компанії Axis говорив про систему збору яка зможе обрізати, сортувати, важити і пакувати гриби одночасно в тару різного розміру та про те що їхню систему має Highline Mushrooms, зараз встановлюють систему в Європі.

Hubert Szczerbal з компанії Magik розповів що за допомогою теплових насосів можна знизити вартість 1 кВт теплової енергії в 4 рази в порівнянні з використанням природного газу.

Jack Lemmen з GTL-Europe розповів що завдяки автоматизованим рішенням прискорення збору (стелажі які нахиляються, пакувальні системи, системи автоматизованого вибору гриба) можна заощадити 63% праці збиральників.

Однією з найяскравіших презентацій був аналітичний виступ Hajdú Csaba, представника Amycel. Грибовиробники Польщі отримали можливість дізнатися про своїх колег в Іспанії, Італії, Греції, Болгарії, Сербії та багатьох інших країнах. Наприклад, в Іспанії вирощують 120 000 тонн печериць і до 15 тон гливи і шиїтаке. В Сербії — 5000 — 7000 тон. А в Греції як виявилось виробляють більше гливи ніж печериць — 2500 в порівнянні до 950 тонн на рік.

Остання презентація була присвячена менеджменту і мотивації в реальних часах.

На конференції були присутні близько 350 гостей – і близько 370 на банкеті на честь 30-ліття компанії Wokas.

Наши социальные сети

Наши рекламодатели

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Publications

Огляд ринку грибів України за минулий тиждень 6-12 травня

На ирландской грибной ферме

Консультант агентсва УМДИС сейчас консультирует ирландскую ферму Kerrigans Mushrooms в Ко-Мит. Грибное агентство UMDIS консультирует по вопросам выращивания и сбора грибов, а также организует курсы для грибных ферм в Польше, Испании, Ирландии, Болгарии, Румынии, Казахстане, Австралии - а также в других странах. Свяжитесь с нами, чтобы узнать цены: iaumdis@gmail.com.

Три причины, по которым предприниматели хотят выращивать вешенку

Почему вы хотите выращивать вешенку? Есть несколько распространенных мотивов, по которым предприниматели чаще всего задумываются про выращивание вешенки. В этой статье я рассмотрю эти причины и дам рекомендации как действовать.

Грибной сектор в Пакистане

Грибы - не очень известная еда в Пакистане. Но рост населения и проникновение международной кухни делают грибы продуктом, на который стоит обратить внимание. Наш друг из Пакистана Ирфан Хамид рассказал нам, как сейчас выглядит грибная индустрия в Пакистане.

Мы провели день на производстве Agro-Projects — и вот что мы узнали

- Придет ли Шимон из производственного отдела? - спрашивает Даниэль Даевски, генеральный директор компании Agro-Projects Group, пока мы сидим в конференц-зале все вместе. Грибное агентство UMDIS посетило компанию, которая сегодня является одним из крупнейших поставщиков проектов "под ключ" для грибных шампиньонных ферм, ферм по вешенке и экзотическим грибам, и компостных заводов по всему миру - Agro-Projects.

59 фото Дней китайского грибоводства от SuperChamp, добавки

SuperChamp предлагает большой ассортимент добавок для грибов, чтобы получить лучший урожай, белые и сильные грибы. Задайте вопрос Rowi по почте rowi@superchamp.nl и телефону +31 646 747 780.

Поиск по публикациям

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Подписаться на электронную рассылку UMDIS

Подписаться на Youtube канал UMDIS. Мы публикуем здесь интересную информацию о выращивании грибов, интервью с компаниями, проводим прямые трансляции и многое другое.

UMDIS Facebook page. Получайте наши новости прямо в свою ленту Facebook.