Поиск
Поиск
Close this search box.

Global mushroom news and trainings worldwide

Who we are and what we do

Global mushroom news and trainings

Топ-5 порад від Юрія Бойчука: як вирощувати гриби влітку?

ПАРТНЕРЫ UMDIS

This post is also available in: Английский Русский

Юрій Бойчук, консультант агентства УМДІС, зібрав для нас головні поради, що змінити в технології вирощування аби літом мати якомога кращі гриби і якомога менше хвороб.

— Юрію, з Вашого досвіду роботи на десятках ферм: на що грибоводи часто не звертають увагу влітку і втрачають кошти?

— Якщо коротко, мої поради для вирощування в жарку пору року такі:

Advertisement

  1. Якщо грибовод працює на компості Фази 2 – має краще інкубувати компост. Інкубація має тривати довше — близько 20 днів. Тоді компост буде набагато спокійнішим і буде легше працювати на подальших етапах.
  2. Влітку якщо є проблеми з високими температурами, рекомендую накладати компост не більше ніж по 80 кілограмів на квадрат. Не трамбувати сильно.
  3. Влітку аби утримати температуру компосту можна відразу після завантаження поливати більше води щоб збити температуру. Але обов’язково після цього дайте час для відновлення компосту.
  4. Щоб утримати температуру компосту — ми змушені дати в камеру вирощування холодне повітря. Тому на багатьох фермах, які консультував, виходить що покрівна суміш холодна, а компост теплий – через це на стику між компостом і сумішшю утворюється конденсат. Це призводить до слабкого зв’язку між компостом і покрівною сумішшю що сильно вплине на врожай та якість грибів. Рекомендую уникнути таких моментів – для цього після рясного поливу в першу добу почекати поки міцелій зачепиться за покрівну суміш — і тільки потім продовжувати поливи.
  5. Влітку на вулиці вологіше та ризик висихання міцелію на поверхні полиці дуже маленький. Тому рекомендую для того щоб мати якісний гриб влітку виводити більше міцелію на поверхню.

Від початку серпня Юрій Бойчук буде консультувати одну з українських ферм на Заході України. Вільні дати для консультацій на вашій фермі – від 29 серпня. Також Юрій веде ферми онлайн – вільні місця на літо для консультацій онлайн ще є.

Ми вдячні Юрію Бойчуку, громадянину Молдови, за допомогу численним сім’ям українських грибоводів які опинилися в Молдові під час війни. Пишаємося нашими працівниками!

Для запису на консультації Юрія Бойчука: +380935690941 (Viber, Telegram, WhatsApp).

Наши социальные сети

Наши рекламодатели

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Publications

Цены на грибы в Ирландии в мае

Консультант UMDIS во время нескольконедельной консультации грибной фермы в Ирландии - промониторил цены на шампиньоны в этой стране.

Видео — как производят и пакуют добавки для грибов — в SUPERCHAMP

Сегодня SuperChamp располагает современным, полностью автоматизированным производственным комплексом, обеспечивающим бесперебойный процесс от получения товара до упаковки. Предприятие соответствует самым высоким стандартам гигиены, безопасности и надежностии и имеет сертификат ISO 22000 с 2014 года.

Цены на грибы в Болгарии в мае

Грибное агентство UMDIS было в магазине в Болгарии во время курсов, которые мы организовали там в середине мая.

Загрузочная машина типа Базовая от Mush Comb — это ваш способ начать автоматически загружать камеры

Стоимость рабочей силы везде становится дороже. Люди из года в год просто не хотят выполнять тяжелую ручную работу - загружать камеры для выращивания. Если Ваша ферма небольшая, Вам может быть трудно найти людей, чтобы заполняли камеры.

18-21 июня Базовый Онлайн Курс по Грибоводству

Вы получите 95% базовых знаний о выращивании грибов - которые нужны вам чтоб расти в грибном бизнесе

Огляд ринку грибів України за минулий тиждень 13-19 травня

Поиск по публикациям

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Подписаться на электронную рассылку UMDIS

Подписаться на Youtube канал UMDIS. Мы публикуем здесь интересную информацию о выращивании грибов, интервью с компаниями, проводим прямые трансляции и многое другое.

UMDIS Facebook page. Получайте наши новости прямо в свою ленту Facebook.