Поиск
Поиск
Close this search box.

Global mushroom news and trainings worldwide

Who we are and what we do

Global mushroom news and trainings

Що робити, якщо команда збиральників не встигла виконати завдання на сьогодні?

ПАРТНЕРЫ UMDIS

This post is also available in: Английский Русский

Досить часто трапляються ситуації, коли у відділу збирання не вистачає часу на якісно завершити збір у камері вирощування. Відділ збирання повинен розуміти, що робити і як виправити ситуацію, щоб це не повторилося. Ситуацію потрібно розглянути більш детально.Крок 1. Планування, планування і планування.

Важливе значення має планування та організація відділу збору врожаю. На великих фермах плануванням займається координатор. На невеликих фермах плануванням займається старший бригадир по сбору (СБС). Кожного ранку координатор або СБС оновлює поточний прогноз.

 

Advertisement

Для прикладу:

Поточний прогноз: Табл 1.1Коли ви робите прогноз на тиждень вперед, ви можете краще організувати розклад збиральників. Як ви бачите у таб.1.1, найбільш напруженими днями на фермі будуть середа, четвер і субота. Нам потрібно скласти графік роботи збирачів відповідно до прогнозу. Прогноз потрібно оновлювати щодня!

 

Крок 2. План збору врожаю на завтра

Кожного дня у другій половині дня координатор або СБС має скласти «План збору врожаю» на завтра.

Наприклад:

План збору на 15 лютого: Таб. 1.2Якщо ви правильно плануєте та оновлюєте прогноз щодня, ви добре керуватимете збиранням своїх камер.

 

Якщо склалася така ситуація, що команда не встигла завершити збирати камери, є три причини, чому це сталося:

 

Причина 1:

Нам не вистачило збирачів, щоб зібрати 10 125 кг.

 

Причина 2:

Координатор або СБС погано спланували та не запланували достатньо збиральників.

 

Причина 3:

Занадто багато збиральників відсутні на роботі.

 

Як впоратися з цими трьома ситуаціями:

Причина 1:

Якщо на фермі не вистачає збиральників, керівник відділу збору, координатор або СБС повинні дуже тісно співпрацювати з командою технологів по вирощуванню. Команда зі збору врожаю повинна попросити технологів по вирощуванню, зробити камери рідкішими та забезпечити краще розбиття грибів по поколінням, щоб можна було добре керувати збором для переробки та свіжого ринку. Координатор або СБС повинні щодня перевіряти свій прогноз і планування. Якщо Координатор або СБС бачать, що наступний день буде дуже завантаженим і що вони не мають достатньо збиральників, їм потрібно надмірно зібрати другу хвилю, щоб збиральники, які звільняться після збору першої хвилі, могли прийти, щоб допомогти впоратися з камерою.

 

Причини 2 і 3 мають однакове рішення для обох ситуацій:

Важливо пам’ятати, що перша хвиля є пріоритетною! Завжди потрібно набрати збиральників для збору першої хвилі. Якщо у вас недостатньо збиральників для першої хвилі, спробуйте збільшити кількість проходів, щоб контролювати якість грибів. Якщо в напружений день під час першої хвилі ви робите 5 проходів (залежить від того, якого розміру ростуть гриби), але коли не вистачає збиральників, спробуйте зробити 8 проходів. Створіть мінімально прийнятну «картинку» на наступний день. Таким чином ви зможете контролювати якість грибів і мінімізувати втрати врожаю.

Якщо ви опинилися в ситуації, коли у вас достатньо збиральників, щоб збирати дві камери, але є чотири камери, які потрібно збирати, пам’ятайте, що перша хвиля є пріоритетною! Коли на фермі виникають подібні ситуації, координатор або СБС повинні контролювати збиральників та своєчасно переміщати збиральників між камерами.

 

Наприклад, зробіть два проходи під час першої хвилі та перейдіть для одного проходу на другій хвилі. Якщо вам потрібно зробити прорідження на першій хвилі, спробуйте зробити один прохід щоб досягти мінімальної прийнятності, а потім перейдіть до другої хвилі, зробіть прохід, а потім поверніться до першої хвилі, щоб створити «гарну картинку на завтра». Робіть таку кількість проходів, щоб контролювати якість грибів і мінімізувати втрати врожаю.

 

Коли найкраще закінчувати роботу? Думаю, у кожного господаря своя думка про те, в який час потрібно закінчувати збір грибів. Кожен менеджер може легко сказати, що фініш о 17:00, і йти додому тому що зарплата менеджера не залежить від якості грибів але не кожен власник грибної ферми може сказати закінчити роботу о 17 годині, якщо вони знають, що втратять 10 000 доларів.

 

Моя пропозиція полягає в тому, щоб завжди перевіряти прогноз і забезпечити міцний зв’язок команди збирання та технологів з вирощування. Якщо у вас є лише один надміру важкий день на тиждень на фермі, він може завершитися пізно, але якщо ви бачите, що кожен день на фермі «божевільний» і неможливо закінчити камери належним чином, вам потрібно визначити, прийнятний час для завершення збирання грибів і щоб збиральники наступного дня прийшли на роботу і підприємство не втратило прибутку.

 

 

Ліна Туровська

Під редакцією Ванесси Лі

Наши социальные сети

Наши рекламодатели

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Publications

Цены на грибы в Ирландии в мае

Консультант UMDIS во время нескольконедельной консультации грибной фермы в Ирландии - промониторил цены на шампиньоны в этой стране.

Видео — как производят и пакуют добавки для грибов — в SUPERCHAMP

Сегодня SuperChamp располагает современным, полностью автоматизированным производственным комплексом, обеспечивающим бесперебойный процесс от получения товара до упаковки. Предприятие соответствует самым высоким стандартам гигиены, безопасности и надежностии и имеет сертификат ISO 22000 с 2014 года.

Цены на грибы в Болгарии в мае

Грибное агентство UMDIS было в магазине в Болгарии во время курсов, которые мы организовали там в середине мая.

Загрузочная машина типа Базовая от Mush Comb — это ваш способ начать автоматически загружать камеры

Стоимость рабочей силы везде становится дороже. Люди из года в год просто не хотят выполнять тяжелую ручную работу - загружать камеры для выращивания. Если Ваша ферма небольшая, Вам может быть трудно найти людей, чтобы заполняли камеры.

18-21 июня Базовый Онлайн Курс по Грибоводству

Вы получите 95% базовых знаний о выращивании грибов - которые нужны вам чтоб расти в грибном бизнесе

Огляд ринку грибів України за минулий тиждень 13-19 травня

Поиск по публикациям

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Подписаться на электронную рассылку UMDIS

Подписаться на Youtube канал UMDIS. Мы публикуем здесь интересную информацию о выращивании грибов, интервью с компаниями, проводим прямые трансляции и многое другое.

UMDIS Facebook page. Получайте наши новости прямо в свою ленту Facebook.