Поиск
Поиск
Close this search box.

Global mushroom news and trainings worldwide

Who we are and what we do

Global mushroom news and trainings

Подивіться на ціни та види грибів в супермаркеті в Австралії

ПАРТНЕРЫ UMDIS

This post is also available in: Английский Русский

Аналізуючи звичайну грибну полицю в супермаркеті Аделаїди, Австралія – слід визнати хороший асортимент грибів і їхню досить гарну якість. Серед сортів ви побачите білі та коричневі шампіньйони, флети та портобелло, дрібні гливи, шиітаке, гриби ерингії, піо-піно.

Продаються два різні товари – нарізані гриби та нарізані грибні шапочки. На етикетці нарізаних шапочок є напис «ідеально підходять для піци». Продають також мікси – наприклад, мікс ерінгів та піо-піно або мікс для різотто.

Якщо говорити про ціни – 1 кг білих печериць на вагу в Австралії коштує 7,35 американських доларів. На флети в на вагу була знижка – тож вони коштували 6,71$ за 1 кг. Ціна портобелло становила 9,90 $ за 1 кг.

Advertisement

Упаковані гриби, звичайно, дорожчі, ніж ті, що продаються в розфасованому вигляді. Наприклад, упаковка 500 г білих печериць коштує 4,15 $ — тобто 8,30 за кг (порівняно з 7,35 за кг при покупці в розсип). Найменші упаковки — по 200 гр продавались зі знижкою; в розрахунку на ціну за кг — 9,59$. Нарізані фасовані білі печериці в перерахунку на ціну за кілограм можуть коштувати 8,3 — 9,6 $ в залежності від розміру упаковки (більший розмір – менша ціна).

Коричневі печкриці в Австралії (не портобелло) коштують 3,51$ за 200 гр – тобто 17,57$ за кг, що досить дорого. Вони називаються Swiss Brown (типова назва для Австралії) і мають напис на етикетці – «ідеально підходять для повільного приготування». Примітно, що нарізані упаковані гриби Swiss Brown коштують так само, як і не нарізані.

У цьому супермаркеті не було великих за розміром глив. А ось дрібні гливи з написом «м’які та ніжні» коштують там 3,83$ за 150 гр – тобто 25,56$ за кг. Шиітаке коштують дорожче — 3,83 $ за упаковку 100 гр — 38,34 $ за 1 кг. Еринги в Австралії – окремо в упаковці або в поєднанні з піо-піно коштують ті самі 3,83$ що й шиітаке, але за 150гр – тобто 25,56$ за 1г. Таким чином, еринги або еринги плюс піо-піно в Австралії коштують так само, як гриби шиітаке.

Флети мають таку ж ж ціну як портобелло, зазвичай коштують 4,47$ за досить нетипову упаковку 375гр – тобто 11,93$ за кг. Гриби портобелло мають етикетку «ідеально для фаршування». Зовсім несподівано ціна на портобелло майже на 6 доларів нижча за ціну на коричневий шампіньйон – насправді це результат гарної роботи з просування грибів.

Усі гриби на полицях у супермаркеті мали один і той самий логотип на етикетці – при тому що ми бачимо різні варіанти упаковки. Тільки гриби, які продаються без упаковки, мають інший логотип на коробці. Усі гриби мають позначку «Вирощено в Австралії».

А так виглядають гриби прямо на фермі в Австралії. Одна з набільших ферм країни – SA Mushrooms.Маєте запитання про вирощування грибів? Зверніться по допомогу до Грибної інформаційної агенції UMDIS!

 

Наши социальные сети

Наши рекламодатели

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Publications

Огляд ринку грибів України за минулий тиждень 6-12 травня

На ирландской грибной ферме

Консультант агентсва УМДИС сейчас консультирует ирландскую ферму Kerrigans Mushrooms в Ко-Мит. Грибное агентство UMDIS консультирует по вопросам выращивания и сбора грибов, а также организует курсы для грибных ферм в Польше, Испании, Ирландии, Болгарии, Румынии, Казахстане, Австралии - а также в других странах. Свяжитесь с нами, чтобы узнать цены: iaumdis@gmail.com.

Три причины, по которым предприниматели хотят выращивать вешенку

Почему вы хотите выращивать вешенку? Есть несколько распространенных мотивов, по которым предприниматели чаще всего задумываются про выращивание вешенки. В этой статье я рассмотрю эти причины и дам рекомендации как действовать.

Грибной сектор в Пакистане

Грибы - не очень известная еда в Пакистане. Но рост населения и проникновение международной кухни делают грибы продуктом, на который стоит обратить внимание. Наш друг из Пакистана Ирфан Хамид рассказал нам, как сейчас выглядит грибная индустрия в Пакистане.

Мы провели день на производстве Agro-Projects — и вот что мы узнали

- Придет ли Шимон из производственного отдела? - спрашивает Даниэль Даевски, генеральный директор компании Agro-Projects Group, пока мы сидим в конференц-зале все вместе. Грибное агентство UMDIS посетило компанию, которая сегодня является одним из крупнейших поставщиков проектов "под ключ" для грибных шампиньонных ферм, ферм по вешенке и экзотическим грибам, и компостных заводов по всему миру - Agro-Projects.

59 фото Дней китайского грибоводства от SuperChamp, добавки

SuperChamp предлагает большой ассортимент добавок для грибов, чтобы получить лучший урожай, белые и сильные грибы. Задайте вопрос Rowi по почте rowi@superchamp.nl и телефону +31 646 747 780.

Поиск по публикациям

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Подписаться на электронную рассылку UMDIS

Подписаться на Youtube канал UMDIS. Мы публикуем здесь интересную информацию о выращивании грибов, интервью с компаниями, проводим прямые трансляции и многое другое.

UMDIS Facebook page. Получайте наши новости прямо в свою ленту Facebook.