Поиск
Поиск
Close this search box.

Global mushroom news and trainings worldwide

Who we are and what we do

Global mushroom news and trainings

Мінімальна закупівельна ціна печериці без витрат на збут має складати не менше 85 грн/кг — Євген Аврамук

ПАРТНЕРЫ UMDIS

This post is also available in: Русский

Різке збільшення собівартості вирощування печериці змушує фермерів-виробників підіймати ціни. За рік активної фази війни собівартість вирощування збільшилась чи не вдвічі, і щоб залишитись у бізнесі, фермери вимушені продавати свою продукцію дорожче.«За рік збільшилися витрати буквально на всі компоненти виробництва, і актуальна мінімальна ціна печериці з підприємства – 80-85 грн/кг, щоб зберегти мінімально прийнятну маржу», каже Євген Аврамук, власник ферми в Одеській області, — «і це не включаючи витрати на збут, такі як тара, доставка, маркетингові бонуси мережам та інше».

За останні 12 місяці заробітні платні, по словах Євгена, виросли на 30-60%, і незважаючи на таке підвищення ставок ЗП, зовсім не просто знайти необхідну кількість працівників.

Тверде паливо подвоїлося в ціні.

Advertisement

Доставка компосту, покрівельної суміші, інших матеріалів виросла в ціні на 100-200%. Так, наводить приклад Євген, якщо до лютого 2022 доставка фути компосту від найближчого до нього постачальника обходилася у 7000 грн, то сьогоднішня ціна – 17000 грн.

Там де компанія використовує власний транспорт, значно виросли витрати на пальне – вдвічі.

Самі компост і покрівельна суміш подорожчали приблизно на 30%.

І ще два нестандартних фактори суттєво б’ють по економіці – багато місяців компанія була змушена працювати значну частину доби, іноді по 16 годин за 24-х, на генераторах, що було значно дорожче.

І також пов’язані зокрема з електрикою складнощі – як на власному підприємстві, так і на підприємствах- постачальниках, складнощі з комплектацією персоналу, мали результатом відчутне зменшення середньої врожайності на підприємстві, що також сильно підвищило собівартість.

 

Наши социальные сети

Наши рекламодатели

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Publications

Wycieczka wideo do pieczarkarni i kompostowni Baltic Champ

Obejrzyj wycieczkę wideo po pieczarkarnie Baltic Champ, którą UMDIS - Agencja Branży Grzybów Uprawnych - odwiedziła pod koniec 2023 roku.

Грибы, канава и забор — на Agraria

Приходите на нашу выставку - но мы Вас не пустим. Найдите нас! Добейтесь нас! Agraria - сельскохозяйственная выставка - проходит сейчас: 18-21 апреля недалеко от Клуж-Напока в Румынии. Это большое событие - 30 000 человек посещают его каждый год. На этот раз - более 250 экспонентов. Мероприятие в основном проходит под открытым небом - также есть несколько павильонов. Ярмарка имеет более чем 25-летнюю историю. Организатор - Inter Marketing.

Результаты европейской кампании промоции грибов: Скрытое сокровище

GEPC Promo сообщает, что в период с ноября 2022 года по декабрь 2023 года производители компоста из Польши внесли в общей сложности 333 000. Евро на цели кампании.

Продается хоппер и стеллажи в хорошем состоянии

Ферма продает оборудование, поскольку она закрыта. Оборудование в очень хорошем состоянии.

Как начать производство вешенки? Подготовительная фаза

В этой статье я расскажу о том, на какие особенности грибного бизнеса нужно обратить внимание на самых ранних стадиях планирования производства. Речь идет о предприятиях, которые изначально планируют объем выращивания не менее 6-8 тонн вешенки в месяц.

Огляд ринку грибів України за минулий тиждень 8-14 квітня

Поиск по публикациям

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Подписаться на электронную рассылку UMDIS

Подписаться на Youtube канал UMDIS. Мы публикуем здесь интересную информацию о выращивании грибов, интервью с компаниями, проводим прямые трансляции и многое другое.

UMDIS Facebook page. Получайте наши новости прямо в свою ленту Facebook.