fbpx
Поиск
Поиск
Close this search box.

Global mushroom news and trainings worldwide

Who we are and what we do

Global mushroom news and trainings

1м2 сонячних панелей може дати 1-3 кг грибів. Дізнайтесь ціну СЕС 22.12 на вебінарі – реєструйтеся за посиланням

ПАРТНЕРЫ UMDIS

This post is also available in: Русский

1 м² освітлюваної сонцем поверхні здатний генерувати до 1,1 квт⋅год електроенергії на день. На виробництво 1кг печериць потрібно від 0,4 до 1,0 квт⋅год в залежності від ферми, її врожайності і обладнання яке використовується. Фактично 1м2 сонячних панелей може дати 1-3 кг грибів. Як прораховують експерти, інвестиція в СЕС (сонячну електростанцію) повертається за 3-6 років. Строк служби СЕС — 25 років.Втім зараз для грибоводів ще більш важливим є що сонятчні панелі надають незалежність від нестабільного електропостачання з мережі та зростання тарифів. Власна станція — спосіб отримати незалежність від тарифів, виробляючи енергію самостійно. Вона забезпечує наявність електричного струму за будь-яких умов та в будь-яку пору року. Рентабельність бізнесу зростає за рахунок зменшення постійних витрат на електроенергію та зменшення собівартості продукції.

Про сонячні електростанції для грибоводів поговоримо вже 22 грудня о 11:00 на вебінарі агентства УМДІС спільно з експертами компанії яка встановлює сонячні панелі – ATMOSFERA. Вебінар «Як встановити сонячну електростанцію на грибній фермі».

22 грудня 11:00 – 12:30.

Advertisement

Онлайн. Платформа ZOOM.

Щоб отримати посилання на трансляцію коли вебінар почнеться – заповніть зараз цю онлайн формуhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5F4RJ3HlDq9s7NlbE0gbto7WBy-UOEZOvmTtL3FzDI8p2ng/viewform Організатор – Інформаційна Грибна Агенція УМДІС.

Партнер вебінару – Atmosfera https://www.atmosfera.ua/uk

Тема вебінару: Сонячна електростанція для грибної ферми – енергетична безпека та оптимізація виробництва.

Перелік питань про як будемо говорити на ВЕБІНАРІ 22 грудня

🔹🔹Виклик для грибних ферм сьогодні – зростання цін на електроенергію і відключення живлення.

🔹Які переваги СЕС (сонячної електростанції) для власного споживання та СЕС для резервного живлення?

🔹Технічні аспекти СЕС, введення в експлуатацію та сервісне обслуговування.

🔹Етапи впровадження та особливості використання СЕС.

🔹Економічні аспекти впровадження СЕС.

🔹Ринкові перспективи для власників СЕС (Системи накопичення енергії, договори купівлі/продажу електроенергії, нет-білінг).

🔹🔹Включення з української грибної ферми яка встановила СЕС у травні.

🔹🔹Відповіді експертів на запитання грибоводів (ви можете їх задати онлайн або написати в реєстраційній анкеті. Посилання на неї знайдете нижче).

Увага! Щоб отримати посилання коли трансляція розпочнеться – будь ласка заповніть цю коротку форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5F4RJ3HlDq9s7NlbE0gbto7WBy-UOEZOvmTtL3FzDI8p2ng/viewform 

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой
Наши социальные сети
Наши рекламодатели
Publications

Как выбрать идеальную тележку для сбора грибов? Ключевые советы и рекомендации

Когда вы управляете грибной фермой, задумывались ли вы о том, как повысить эффективность сбора урожая и улучшить комфорт ваших сотрудников?

Как заставить супермаркеты снизить свою маржу? Отчет о Форуме Sylvan в Польше

"Мы хотим быть первыми, кому Вы позвоните, если Вам понадобится помощь", - говорит Михал Бабилас, представитель Sylvan, производитель мицелия в Польше.

Scully Grower Supplies предлагает алюминиевые стеллажи, весы для сбора, аксессуары для выращивания, вентиляционные установки, биологический контроль и широкий ассортимент химикатов — с доставкой по всему миру.

Компания предлагает несколько известных успешных брендов, включая Nicolon, Belimo, Supertouch, Hydrowear, Shield, Dunlop и Tricoflex. Скалли также является агентом по продаже известного дезинфицирующего средства Omnicide M и биологического препарата Nemetodes 'Nemycel' от немецкой компании e-nema.

Огляд ринку грибів України за минулий тиждень 1-7 липня

Минулого тижня ціни на гриби в Київській області трохи знизились порівняно із попереднім тижнем. Виробники із господарств продавали білий шампіньйон по ціні 58-60 грн/кг. На оптовому ринку «Троєщина» ціна була в діапазоні 65-70 грн/кг гриба. Зниження ціни виробники пов’язують із

Грибная ферма будущего 2035. Результаты Конференции в Польше

Если Вы заинтересованы в обсуждении возможности тестирования и партнерства в новом проекте по дезинфекции - пожалуйста, напишите на mexeo@mexeo.pl.

Xtend®: Революционная упаковка экзотических грибов в Израиле

Сотрудничество между Marina Mushrooms и StePacPPC демонстрирует силу инноваций в преобразовании грибной индустрии. При поддержке передовых упаковочных решений, таких как упаковка Xtend, индустрия может поставлять потребителям более свежие и качественные грибы и быть уверенной в том, что она остается на
Поиск по публикациям