Поиск
Поиск
Close this search box.

Global mushroom news and trainings worldwide

Who we are and what we do

Global mushroom news and trainings

Чому не вдавалось зробити важкий гриб без Юри Бойчука? – ми запитали Богдана Гануляка

ПАРТНЕРЫ UMDIS

This post is also available in: Английский Русский

Нещодавно Юра Бойчук консультував грибну ферму Богдана Гануляка на Західній Україні. Ми запитали його думку – чому Юра навчив його та чим допоміг. Який результат вдалося отримати після навчання з Юрієм Бойчуком!

Нагадуємо що маєте останню можливість записатися на курс 13-14 лютого на фермі Боровик! З Юрієм Бойчуком. +380935690941 (месенджери)

-До консультанта звернулися з такою задачею щоб збільшити врожай 1хвилі і зберегти якість, також була проблема з якістю 2 хвилі (слабкий гриб).

Ці проблеми було роз*яснено на кожному етапі – на що звертати увагу. І практично показано як це робити і як воно працює.

Advertisement

Дуже багато корисної інформації було взято від Юри Бойчука, він спеціаліст своє справи.

На першій хвилі не було достатньо поколінь, не  получалось нарощувати їх у об’ємі і втрачалась якість. Друга хвиля була легка тягнулясь, не був плотний гриб.

Під час візиту Юри Бойчука велику увагу було звернуто на росу що на міцелії  і її контроль. Також скачки температури і СО2 під час зав’язування що дало змогу зробити покоління.

Розуміння поливу по компосту і шок на другу хвилю дав результат плотнішого якіснішого гриба 2 хвилі. І багато різної корисної інформації було почерпнуто у Юри Бойчука.

Після його візиту було зроблено висновки і підбиті цифри так на 1 хвилі було досягнуто + 2кг/м2 до урожаю і зменшення  других сортів на 7%.

На другій хвилі була досягнута якість і плотність гриба що дало змогу збільшити урожай 2хв на 1кг/м2.

Дякую Юрі за пророблену роботу – він фахівець своєї справи. Я запрошую Юру Бойчука уже другий раз на свою ферму бо після кожного його візиту є результат. І буду ще запрошувати його до себе і користуватись його консультаціями. І дякую Умдісу за партнерську роботу.

Нагадуємо що маєте останню можливість записатися на курс 13-14 лютого на фермі Боровик! З Юрієм Бойчуком. +380935690941 (месенджери)

Нагадуємо що маєте останню можливість записатися на курс 13-14 лютого на фермі Боровик! З Юрієм Бойчуком. +380935690941 (месенджери)

Тема: “Як зробити щоб мати ВАЖКИЙ гриб на всі 3 хвилі”.

План:
1. Які параметри та фактори впливають на вагу гриба.
2. Як досягти якісної полки, щоб був важкий гриб.
3. Від чого залежить вага гриба 1, 2 та 3 хвилі?
4. Що краще – рідша хвиля але важкий гриб чи густіша хвиля але гриб легший? (Це актуально і через нестачу збирачок).
5. Як збирати першу хвилю міцним грибом до останнього гриба хвилі.
6. Як зробити другі та треті хвилі з дорощенним невідкритим грибом?
7. Відповіді на питання по всьому вирощування.

Тут інформація https://new.umdis.org/ru/kursy-iuriia-boychuka-na-fermi-borovyk-13-14-l/

Не зволікайте! +380935690941

Наши социальные сети

Наши рекламодатели

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Publications

Огляд ринку грибів України за минулий тиждень 6-12 травня

На ирландской грибной ферме

Консультант агентсва УМДИС сейчас консультирует ирландскую ферму Kerrigans Mushrooms в Ко-Мит. Грибное агентство UMDIS консультирует по вопросам выращивания и сбора грибов, а также организует курсы для грибных ферм в Польше, Испании, Ирландии, Болгарии, Румынии, Казахстане, Австралии - а также в других странах. Свяжитесь с нами, чтобы узнать цены: iaumdis@gmail.com.

Три причины, по которым предприниматели хотят выращивать вешенку

Почему вы хотите выращивать вешенку? Есть несколько распространенных мотивов, по которым предприниматели чаще всего задумываются про выращивание вешенки. В этой статье я рассмотрю эти причины и дам рекомендации как действовать.

Грибной сектор в Пакистане

Грибы - не очень известная еда в Пакистане. Но рост населения и проникновение международной кухни делают грибы продуктом, на который стоит обратить внимание. Наш друг из Пакистана Ирфан Хамид рассказал нам, как сейчас выглядит грибная индустрия в Пакистане.

Мы провели день на производстве Agro-Projects — и вот что мы узнали

- Придет ли Шимон из производственного отдела? - спрашивает Даниэль Даевски, генеральный директор компании Agro-Projects Group, пока мы сидим в конференц-зале все вместе. Грибное агентство UMDIS посетило компанию, которая сегодня является одним из крупнейших поставщиков проектов "под ключ" для грибных шампиньонных ферм, ферм по вешенке и экзотическим грибам, и компостных заводов по всему миру - Agro-Projects.

59 фото Дней китайского грибоводства от SuperChamp, добавки

SuperChamp предлагает большой ассортимент добавок для грибов, чтобы получить лучший урожай, белые и сильные грибы. Задайте вопрос Rowi по почте rowi@superchamp.nl и телефону +31 646 747 780.

Поиск по публикациям

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Подписаться на электронную рассылку UMDIS

Подписаться на Youtube канал UMDIS. Мы публикуем здесь интересную информацию о выращивании грибов, интервью с компаниями, проводим прямые трансляции и многое другое.

UMDIS Facebook page. Получайте наши новости прямо в свою ленту Facebook.