Поиск
Поиск
Close this search box.

Global mushroom news and trainings worldwide

Who we are and what we do

Global mushroom news and trainings

Чому не вдавалось зробити важкий гриб без Юри Бойчука? – ми запитали Богдана Гануляка

ПАРТНЕРЫ UMDIS

This post is also available in: Английский Русский

Нещодавно Юра Бойчук консультував грибну ферму Богдана Гануляка на Західній Україні. Ми запитали його думку – чому Юра навчив його та чим допоміг. Який результат вдалося отримати після навчання з Юрієм Бойчуком!

Нагадуємо що маєте останню можливість записатися на курс 13-14 лютого на фермі Боровик! З Юрієм Бойчуком. +380935690941 (месенджери)

-До консультанта звернулися з такою задачею щоб збільшити врожай 1хвилі і зберегти якість, також була проблема з якістю 2 хвилі (слабкий гриб).

Ці проблеми було роз*яснено на кожному етапі – на що звертати увагу. І практично показано як це робити і як воно працює.

Advertisement

Дуже багато корисної інформації було взято від Юри Бойчука, він спеціаліст своє справи.

На першій хвилі не було достатньо поколінь, не  получалось нарощувати їх у об’ємі і втрачалась якість. Друга хвиля була легка тягнулясь, не був плотний гриб.

Під час візиту Юри Бойчука велику увагу було звернуто на росу що на міцелії  і її контроль. Також скачки температури і СО2 під час зав’язування що дало змогу зробити покоління.

Розуміння поливу по компосту і шок на другу хвилю дав результат плотнішого якіснішого гриба 2 хвилі. І багато різної корисної інформації було почерпнуто у Юри Бойчука.

Після його візиту було зроблено висновки і підбиті цифри так на 1 хвилі було досягнуто + 2кг/м2 до урожаю і зменшення  других сортів на 7%.

На другій хвилі була досягнута якість і плотність гриба що дало змогу збільшити урожай 2хв на 1кг/м2.

Дякую Юрі за пророблену роботу – він фахівець своєї справи. Я запрошую Юру Бойчука уже другий раз на свою ферму бо після кожного його візиту є результат. І буду ще запрошувати його до себе і користуватись його консультаціями. І дякую Умдісу за партнерську роботу.

Нагадуємо що маєте останню можливість записатися на курс 13-14 лютого на фермі Боровик! З Юрієм Бойчуком. +380935690941 (месенджери)

Нагадуємо що маєте останню можливість записатися на курс 13-14 лютого на фермі Боровик! З Юрієм Бойчуком. +380935690941 (месенджери)

Тема: “Як зробити щоб мати ВАЖКИЙ гриб на всі 3 хвилі”.

План:
1. Які параметри та фактори впливають на вагу гриба.
2. Як досягти якісної полки, щоб був важкий гриб.
3. Від чого залежить вага гриба 1, 2 та 3 хвилі?
4. Що краще – рідша хвиля але важкий гриб чи густіша хвиля але гриб легший? (Це актуально і через нестачу збирачок).
5. Як збирати першу хвилю міцним грибом до останнього гриба хвилі.
6. Як зробити другі та треті хвилі з дорощенним невідкритим грибом?
7. Відповіді на питання по всьому вирощування.

Тут інформація https://new.umdis.org/ru/kursy-iuriia-boychuka-na-fermi-borovyk-13-14-l/

Не зволікайте! +380935690941

Наши социальные сети

Наши рекламодатели

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Publications

Огляд ринку грибів України за минулий тиждень 15-21 квітня

Видео AMGA — Симпозиум о будущем покровной почвы, 2024 год

Симпозиум AMGA "Будущее покровной почвы" был проведен перед Конгрессом ISMS и Конференцией NAMC в Неваде, Лас-Вегас, 25 февраля 2024 года. На симпозиуме были представлены результаты исследования "Будущее покровной почвы - обзор материалов для покровки и их доступности для выращивания грибов", а также была получена дополнительная информация от ключевых участников отрасли со всего мира. Смотрите ниже видеоролик, подготовленный AMGA - Австралийской ассоциацией производителей грибов

Wycieczka wideo do pieczarkarni i kompostowni Baltic Champ

Obejrzyj wycieczkę wideo po pieczarkarnie Baltic Champ, którą UMDIS - Agencja Branży Grzybów Uprawnych - odwiedziła pod koniec 2023 roku.

Грибы, канава и забор — на Agraria

Приходите на нашу выставку - но мы Вас не пустим. Найдите нас! Добейтесь нас! Agraria - сельскохозяйственная выставка - проходит сейчас: 18-21 апреля недалеко от Клуж-Напока в Румынии. Это большое событие - 30 000 человек посещают его каждый год. На этот раз - более 250 экспонентов. Мероприятие в основном проходит под открытым небом - также есть несколько павильонов. Ярмарка имеет более чем 25-летнюю историю. Организатор - Inter Marketing.

Результаты европейской кампании промоции грибов: Скрытое сокровище

GEPC Promo сообщает, что в период с ноября 2022 года по декабрь 2023 года производители компоста из Польши внесли в общей сложности 333 000. Евро на цели кампании.

Продается хоппер и стеллажи в хорошем состоянии

Ферма продает оборудование, поскольку она закрыта. Оборудование в очень хорошем состоянии.

Поиск по публикациям

Курсы по выращиванию и сбору грибов

от агентства UMDIS

выберите свой

Подписаться на электронную рассылку UMDIS

Подписаться на Youtube канал UMDIS. Мы публикуем здесь интересную информацию о выращивании грибов, интервью с компаниями, проводим прямые трансляции и многое другое.

UMDIS Facebook page. Получайте наши новости прямо в свою ленту Facebook.